HYDROŻEL - 10 kg
  • -5%
274,08 zł-5%288,51 zł
Nawóż Pod Trawniki 10kg
  • -5%
123,41 zł-5%129,90 zł
Nawóż Pod Trawniki 5kg
  • -10%
67,41 zł-10%74,90 zł
OBORNIK GRANULOWANY BYDLĘCY - 10L
  • -5%
55,96 zł-5%58,90 zł
LILIA Azjatycka Yellow County 16-024
  • -50%
  • Nowy
25,07 zł-50%50,14 zł
Jaskier Szkółka Roślin

Jaskry

Jaskier należy do rodziny roślin jaskrowatych, wśród których znajdują się rośliny jednoroczne i byliny. W Polsce występuje 25 gatunków jaskrów, z których 3 uprawiane są jako kwiaty ozdobne do ogrodu. W naturze jaskry mają pojedyncze kwiaty, głównie w kolorze żółtym. Wyhodowano jednak odmiany o pełnych kwiatach w różnych kolorach.

Szczególnie dekoracyjne są pełne kwiaty jaskrów azjatyckich. Jaskry są łatwe w uprawie, lecz wymagają wilgotnej gleby. Nadają się na rabaty bylinowe, zaś jaskier alpejski na skalniaki. Jaskier azjatycki jest uprawiany wyłącznie jako kwiat doniczkowy na balkon lub taras.

Piękny i zadbany ogród to wizytówka wielu domów. Przed zagospodarowaniem przestrzeni warto zaplanować nasadzenia, a w projekcie uwzględnić między innymi kwiaty, jakimi są jaskry. Są to niezwykłe rośliny, które swoim wyglądem przypominają piwonie oraz róże. Mogą być doskonałą ozdobą każdego ogrodu, jednak należy o nie odpowiednio zadbać. Cebulki jaskra można znaleźć w ofercie szkółki Flowers Polska. W asortymencie dostępne są rośliny o różnych kolorach, co ułatwia ich wybór i dopasowanie do charakteru ogrodu.

Co charakteryzuje te niezwykłe kwiaty?

Cebulki rośliny, jaką jest jaskier azjatycki, są bardzo uniwersalne i można je sadzić zarówno w doniczkach, jak i w glebie. Są to kwiaty wyróżniające się wyjątkowymi, dużymi pąkami, które swoim wyglądem przypominają kule. Jaskier ogrodowy jest dość łatwy w hodowli, a jego wymagania nie są zbyt wysokie. Roślina najlepiej czuje się w miejscach, w których ma dostęp do światła, jednak nie powinna być narażona na działanie wiatru. Podczas sadzenia cebulek jaskra azjatyckiego warto także zwrócić uwagę na żyzność gleby oraz na jej wilgotność. Roślina doskonale czuje się w towarzystwie irysów oraz nachyłki.

W ofercie szkółki Flowers Polska można znaleźć wiele cebulek jaskrów, dostępnych w różnych kolorach, w związku z czym bez problemu można wybrać odcień pasujący do reszty ogrodu.

Wysokiej klasy cebulki kwiatowe z Flowers Polska

Decydując się na zakup kwiatów, jakimi są jaskry, warto skorzystać z oferty sklepów, które specjalizują się w hodowli różnego rodzaju roślin. Flowers Polska to szkółka, której pracowników cechuje ogromne doświadczenie w uprawie roślin ogrodowych. W sklepie nabyć można szeroki wybór odmian jaskra ogrodowego, kwitnących na pomarańczowo, czerwono czy też żółto. Decydując się na skorzystanie z oferty Flowers Polska, można również liczyć na profesjonalne doradztwo wyspecjalizowanego zespołu.

Oprócz kwiatów jaskra w asortymencie można znaleźć wiele innych roślin, takich jak piwonie, lilie czy begonie. Co więcej, oferta obejmuje także szereg usług, między innymi pielęgnacji drzew oraz projektowania ogrodów. Warto zapoznać się z ofertą firmy i zakupić zdrowe, dostępne w atrakcyjnej cenie cebulki jaskra azjatyckiego.

Błąd 404. Strony nie znaleziono

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz