Wyszukiwarkabestseller

MIGDAŁ Jadalny Nowość Lato 2020rproduct

Oferujemy kwalifikowany materiał szkółkarski w I gatunku o wys 100-130cm

 

Drzewka owocowe doskonale zabezpieczone do wysyłki, system korzeniowy pakowany w balot z torfem.

Nr katalogowy: 2-177

dostępny
cena: 59,90 zł brutto

Stan: Dostępny

2-177

Ilość:

Oceń ten produkt:

Ocena: 5.0/5 (4 głosów)

 

MIGDAŁ JADALNY Prunus Amygdalopersica

     
Gatunek krzewów lub niewielkich drzew należących do rodziny różowatych. Migdałowiec pochodzi z Azji środkowej oraz Mniejszej. Owoce krzewu nazywane są migdałami, osiągają 6 cm długości, są podłużne i spłaszczone. Migdały zawierają skrobię i zdrowe tłuszcze. Owoce są spożywane najczęściej na surowo, dodawane do deserów. Olejek migdałowy wykorzystywany jest w branży spożywczej i kosmetycznej.


Migdałowiec to jeden z ulubionych krzewów wielu działkowców i ogrodników. Dzieje się tak z wielu powodów. Pierwszym z nich są pięknie kwitnące na wiosnę kwiaty, drugim smaczne pestki, trzecim łatwość pielęgnacji i niskie wymagania glebowe. Wszystko to powoduje, że krzew nie ma sobie równych w wielu rankingach popularności i nic nie wskazuje na to, by miało się to w najbliższym czasie zmienić.


Krzew ten nie ma zbyt wysokich wymagań odnośnie uprawy. Aby móc cieszyć się pięknymi kwiatami i dorodnymi migdałami, wystarczy posadzić roślinę na żyznej, próchniczej ziemi o umiarkowanej wilgotności. Warto też, aby miejsce to było nasłonecznione i osłonięte przed silnym wiatrem. Dzięki temu, na wiosnę możemy cieszyć się pięknymi różowymi kwiatami, a na przełomie sierpnia i września zbierać migdały. Roślina dobrze znosi mrozy i wymaga tylko delikatnego przycinania. Kup migdałowa już teraz i upiększ swój ogród o ten wspaniały krzew ozdobny.


Migdałowiec - piękne kwiaty i smaczne pestki
Migdałowiec to nie tylko piękne różowe kwiaty na wiosnę. To też nasiona, jadalne migdały. Choć często mylone z orzechami, są to w istocie pestki, a sam migdałowiec należy do tej samej rodziny, co np. grusza.


Nie zmienia to jednak faktu, że jego „owoce” są bardzo cenione za wyrazisty i charakterystyczny smak.
Migdały, a nasze zdrowie:
 
Niezależnie czy jest to owoc, pestka czy orzech nie zmienia to faktu, że migdały są bardzo korzystne dla zdrowia. Owoce migdałowca:
•    obniżają poziom cholesterolu;
•    redukują poziom cukru we krwi;
•    zapobiegają napadom głodu;
•    łagodzą nudności podczas ciąży;
•    pomagają walczyć ze stresem;
•    wzmacniają włosy i paznokcie.

Mnogość jego cech wynika ze składu i ilości witamin oraz związków mineralnych znajdujących się w pestce. Warto więc włączyć go na stałe do naszej diety. Kup przez internet ten wspaniały krzew i zadbaj o swoje zdrowie.


Pakowanie i wysyłka roślin -10 Lat doswiadczeniaPakowanie roślin i art. Ogrodniczych jest procesem, któremu poświęcamy sporo uwagi. Od dobrego zabezpieczenia i opakowania przesyłki zależy to w jakim stanie rośliny dotrą do zamawiającego. Z uwagi na to, że rośliny są przedmiotami "żywymi" musimy zabezpieczyć je dodatkowo przed tym, by w podróży miały zapewnione maksymalnie komfortowe warunki.

Jeżeli pakujemy nasiona czy też grzybnie, która jest w postaci niezbyt trudnej do wysyłki, pakowanie i zabezpieczanie nie wymagają tyle uwagi oraz dodatkowych zabezpieczeń.

Bazując na latach doświadczeń, pakujemy rośliny w sposób, który zapewnia ich optymalny transport i uniemożliwia ich uszkodzenie.

Codziennie pakujemy nawet kilkaset paczuszek z sadzonkami i drzewkami, krzewami, nasionami. Zawsze staramy się zrobić to jak najlepiej, by towar zakupiony przez klienta dotarł do niego w stanie bezpiecznym. W związku z tym, że rośliny są dość specyficznym produktem, staramy się je dzień przed wysyłką podlać tak, aby w trakcie wysyłki, która trwa maksymalnie 2-3 dni roślina miała zapewnioną odpowiednią wilgotność ziemi, w której zostaje do państwa wysłana. Sadzonki przed wysyłką także są odpowiednio nawodnione.

Jeżeli mają Państwo jakieś sugestie dotyczące sposobu pakowania lub zabezpieczania sadzonek, którymi chcieliby się z nami podzielić bardzo prosimy o kontakt z naszym sklepem. Zależy nam nie tylko na opinii klienta, ale także na tym by otrzymywany towar był najwyższej jakości. Razem z Państwa pomocą będziemy mogli udoskonalić nasze sposoby pakowania i wysyłki roślin.

Warunki dostawy zamówień w sklepie www.Flowers-pl.pl

1. Zamówienia są przyjmowane poprzez nasz sklep www.flowers-pl.pl oraz telefonicznie 730-72-72-72

2. Podczas składania zamówienia prosimy o szczegółowe zapoznanie się z rególaminem i terminami dostaw.

3. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe i kompletne wypełnienie formularza zamówienia.
4. Na adres emaila, podany w zamówieniu, przyjdzie wiadomość ze specyfikacją zamówienia

5. Podczas realizacji zamówienia na bierząco otrzymasz informacje o etapie na jakim jest twoje zamówienie

5 . Wysyłka zamówionego towaru następuje w terminie 1-7dni roboczych po otrzymaniu przelewu lub informacji o płatności za pobraniem.

6.Do każdego zamówienia dołączana jest faktura VAT, bądź paragon fiskalny, w zależności od preferencji klienta,

Przesyłki nadajemy od 10 lat wyłączenie za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS Poland. Koszt przesłania jednej paczki wynosi:

Wpłata na konto 18zł

Za pobraniem 25zł

Darmowa dostawa kurierem od 150zł

Z przyjemnością informujemy, iż udostępniona
została oficjalna aplikacja GLS na smartfony (iPhone oraz Android) o
nazwie Uni-Mobile. Pozwala ona na wygodne monitorowanie paczek oraz wyszukiwanie
punktów ParcelShop. Co ważne - aplikacja jest w języku polskim.
Wysyłka gratis
Flowers Polska © 2014
created by mobime studio