Wyszukiwarkabestseller

Reklamacjeproduct

Zwroty towaru w przypadku odstąpienia od umowy na podstawie ustawy o prawach konsumenta przyjmujemy w terminie 14 dni od daty doręczenia przesyłki.
Z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, jednak tylko wtedy, gdy produkt znajduje się w oryginalnym i nienaruszonym pakowaniu, nie nosi śladów używania, ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwrócony towar należy zaopatrzyć w otrzymany wraz z nim dowód zakupu ( paragon lub f-vat ) z adnotacją o zwrocie towaru.
Gwarantujemy zwrot wartości produktu.

Pieniądze zwracamy tylko przelewem na wskazany nr rachunku bankowego.

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres

Flowers Polska

Polna 63

63-400 Wysocko Wielkie


W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny

Tel 730 72 72 72 lub mailem: sklep@flowers-pl.pl

Do zwróconego towaru należy dołączyć dowód zakupu i adnotację powodu zwrotu towaru
Wymienimy produkt na pełnowartościowy. Jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), zaoferujemy do wyboru inne dostępne w naszym sklepie produkty lub zwrócimy pieniądze.


Formularz odstąpienia od umowy

Formularz odstąpienia od umowy

Formularz Zwrotu Towaru

Formularz Zwrotu Towaru

Formularz Zwrotu wpłaty

Formularz Zwrotu wpłaty

Formularz Reklamcji

Formularz ReklamacjiFlowers Polska © 2014
created by mobime studio