Wyszukiwarkabestseller

Laurowiśnia Zimozielona Caucasica 30/40cm - Żywopłot 11-022product

Roślina 2 letnia w doniczce o wys. ok 30cm

Sadzonki doskonale zabezpieczone do wysyłki, system korzeniowy pakowany w balot z torfem.


Nr katalogowy: 11-022

dostępny
cena: 21,90 zł brutto

Stan: Dostępny

11-022

Ilość:

Oceń ten produkt:

  • Currently 3.50/4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Ocena: 3.5/4 (550 głosów)

LAUROWIŚNIA WSCHODNIA Caucasica

Nowość na niepowtarzalny żywopłot

 

Laurowiśnia Wschodnia Caucasica to roślina wieloletnia zimozielona.

W środowisku naturalnym występuje na Bałkanach, Kaukazie oraz w Azji Mniejszej jednak od lat 80 coraz częściej spotykana w południowej europie.

Nowość 2021r

Laurowiśnia odmiana Caucasica idealna na gęsty zimozielony żywopłot !

Roślina doniczkowa  wys. ok 20/30cm

Odmiana odporna na mrozy i przymrozki z naszych doświadczeń wiemy ze bez problemu radzi sobie w naszych warunkach atmosferycznych.

Szybko rosnący krzew osiągający 2,5-3 m wysokości i ok. 1 m szerokości.

Krzew ten idealnie sprawdzi się na niepowtarzalny zimozielony żywopłot aby osiągnąć gęstą ścianę krzewy sadzimy co 45/50cm. Świetnie znoszą cięcie, które należy wykonać na wiosnę, po zakończeniu okresu porannych przymrozków.

Liście tej odmiany laurowiśni są duże, podłużne, skórzaste i lekko błyszczące, na wierzchu ciemnozielone.

Gleba powinna być żyzna, wilgotna i dobrze przepuszczalna. Ściółkowanie np. korą sosnową chroni system korzeniowy rośliny przed nadmiernym przesuszeniem.

Nasza szkółka od 6 lat zajmuje się profesjonalnie produkcją laurowiśni wiemy o tej roślinie wszystko rocznie produkujemy ok 100 tys. tych roślin.


Do wysyłki rośliny balotujemy koszt dostawy uzależniony jest od wielkości zamówienia.

Hurt/detal F-vat

 


 

Nasza Szkółka drzew i krzewów znajduje się pod nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Dzięki temu masz pewność, że otrzymujesz sadzonki drzew owocowych najwyższej jakości, które zostały sprawdzone przez upoważnione do tego instytucje. Kupując w naszym sklepie internetowym masz pewność że otrzymasz rośliny wysokiej jakości, wysyłką roślin zajmujemy się od 18 lat 

 

  

Pakowanie i wysyłka roślin 18 ! Lat doswiadczeniaPakowanie roślin i art. Ogrodniczych jest procesem, któremu poświęcamy sporo uwagi. Od dobrego zabezpieczenia i opakowania przesyłki zależy to w jakim stanie rośliny dotrą do zamawiającego. Z uwagi na to, że rośliny są przedmiotami "żywymi" musimy zabezpieczyć je dodatkowo przed tym, by w podróży miały zapewnione maksymalnie komfortowe warunki.

Jeżeli pakujemy nasiona czy też grzybnie, która jest w postaci niezbyt trudnej do wysyłki, pakowanie i zabezpieczanie nie wymagają tyle uwagi oraz dodatkowych zabezpieczeń.

Bazując na latach doświadczeń, pakujemy rośliny w sposób, który zapewnia ich optymalny transport i uniemożliwia ich uszkodzenie.

 

Codziennie pakujemy nawet kilkaset paczuszek z sadzonkami i drzewkami, krzewami, nasionami. Zawsze staramy się zrobić to jak najlepiej, by towar zakupiony przez klienta dotarł do niego w stanie bezpiecznym. W związku z tym, że rośliny są dość specyficznym produktem, staramy się je dzień przed wysyłką podlać tak, aby w trakcie wysyłki, która trwa maksymalnie 2-3 dni roślina miała zapewnioną odpowiednią wilgotność ziemi, w której zostaje do państwa wysłana. Sadzonki przed wysyłką także są odpowiednio przycięte gotowe do posadzenia.

 

Jeżeli mają Państwo jakieś sugestie dotyczące sposobu pakowania lub zabezpieczania sadzonek, którymi chcieliby się z nami podzielić bardzo prosimy o kontakt z naszym sklepem. Zależy nam nie tylko na opinii klienta, ale także na tym by otrzymywany towar był najwyższej jakości. Razem z Państwa pomocą będziemy mogli udoskonalić nasze sposoby pakowania i wysyłki roślin.

 

Warunki dostawy zamówień w sklepie www.Flowers-pl.pl

 

1. Zamówienia są przyjmowane poprzez nasz sklep www.flowers-pl.pl oraz telefonicznie 730-72-72-72

2. Podczas składania zamówienia prosimy o szczegółowe zapoznanie się z rególaminem i terminami dostaw.

3. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe i kompletne wypełnienie formularza zamówienia.
4. Na adres emaila, podany w zamówieniu, przyjdzie wiadomość ze specyfikacją zamówienia

5. Podczas realizacji zamówienia na bierząco otrzymasz informacje o etapie na jakim jest twoje zamówienie

5 . Wysyłka zamówionego towaru następuje w terminie 1-7dni roboczych po otrzymaniu przelewu lub informacji o płatności za pobraniem.

6.Do każdego zamówienia dołączana jest faktura VAT, bądź paragon fiskalny, w zależności od preferencji klienta,

 

Przesyłki nadajemy od 10 lat wyłączenie za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS Poland. Koszt przesłania jednej paczki wynosi:

Wpłata na konto 18zł

Za pobraniem 25zł

Darmowa dostawa kurierem od 150złWysyłka gratis
Flowers Polska © 2014
created by mobime studio