




Szkółka Drzew i Krzewów. Na rynku od 20 lat - Rośliny dla Twojego domu i ogrodu!
Szkółka Drzew i Krzewów. Na rynku od 20 lat - Rośliny dla Twojego domu i ogrodu!
Roślina 2 letnia w doniczce o wys. ok 30cm
Sadzonki doskonale zabezpieczone do wysyłki, system korzeniowy pakowany w balot z torfem.
Nr katalogowy: 11-001
JEDNA Z NAJPIĘKNIEJSZYCH ROŚLIN NA ŻYWOPŁOTY
Pnącze o silnym wzroście i atrakcyjnych trąbkowatych czerwonych kwiatach w lipcu - wrześniu. Najlepiej kwitnie na stanowiskach ciepłych, nasłonecznionych, osłoniętych. Wspina się przy pomocy korzeni czepnych, ale w młodości wymaga podwiązywania.
Nadaje się do sadzenia przy różnych podporach, np. altanach, pergolach. Szczególnie przydatne do pokrywania ścian i mocnych podpór. CAMPSIS- Idealnie nadaje sie na porastanie starych płotów, altan, przy odpowiednim przycinaniu tworzy bardzo efektownie wyglądający żywopłot.
Rośnie szybko 1-2 m rocznie daje się łatwo formować , przez przycinanie jeszcze bardzie się rozkrzewia. Dzięki niej stworzysz wspaniały kwitnący żywopłot który będzie wizytówką twojego domu i ogrodu.
Specyficzne kody
funkcja tylko dla zalogowanych użytkowników kliknij tutaj aby zalogować się
Brak zdjęć
Brak recenzji klientów w tej chwili