HYDROŻEL - 10 kg
 • -5%
Recenzja(0)
274,08 zł-5%288,51 zł
Nawóż Pod Trawniki 10kg
 • -5%
Recenzja(0)
65,80 zł-5%69,26 zł
OBORNIK GRANULOWANY BYDLĘCY - 10L
 • -5%
Recenzja(0)
55,96 zł-5%58,90 zł
Nawóż Pod Trawniki 5kg
 • -10%
Recenzja(0)
38,80 zł-10%43,11 zł
LILIA Azjatycka Yellow County 16-024
 • -50%
Recenzja(0)
25,07 zł-50%50,14 zł
 • Nowy
  Truskawka Pnąca Nowość
  Truskawka Pnąca Nowość
  Truskawka Pnąca Nowość
  Truskawka Pnąca Nowość
  Truskawka Pnąca Nowość
  Truskawka Pnąca Nowość
  Truskawka Pnąca Nowość
  Truskawka Pnąca Nowość

  Truskawka Pnąca Nowość

  Recenzja(0)
  1,73 zł
  Brutto
  Zasady zwrotu:14
  Dostępny

  Oferujemy sadzonki truskawek 10szt selekcjonowanych najwyższej klasy typu FRIGO A+

  Zestaw sadzonek frigo z spakowanym systemem korzeniowym całość zapakowana w specjalny kartonik do truskawek, całość estetycznie i profesjonalnie zapakowana.

  Ilość :

   Cała masa słodkich i soczystych owoców ! Zbieraj słodkie owoce prosto z balkonu albo tarasu ! Stale owocująca. Ta truskawka jest po prostu owinięta masą szczególnie delikatnych, słodkich, soczystych i łagodnie aromatycznych owoców.

   Zerwij kilka pierwszych kwiatów, aby powstały pędy. Pędy staną się mocne i pełne owoców. Muszą się przyczepić do konstrukcji, która służy jako podpórka sadzimy przy podporach (drabinki, rusztowania, siatki), a wyrastające rozłogi odpowiednio prowadzimy po rusztowaniu.

   Pnąca truskawka nadaje się nie tylko do ogrodu, ale może być również uprawiana w pojemnikach na balkonie czy tarasie. Można ją również umieścić w wiszących doniczkach lub w skrzynkach a wąsy będą po prostu zwisać.

   Plony zwiększa regularne podlewanie i nawożenie. Dostarczamy mocne, w pełni ukorzenione rośliny.

   Czas dojrzewania: od czerwca, stale owocująca

   Efekt wieloletnich starań naukowców, którzy wyselekcjonowali nietypową odmianę truskawki, która jest w stanie obficie kwitnąć i owocować w warunkach doniczkowych.

   Na jednym krzaczku może się ich pojawić nawet 100szt, a kwitnienie i owocowanie odbywa się od wiosny aż do jesieni- w przeciwieństwie do zwykłych, starych odmian truskawek.

   Owoce bardzo duże - dwukrotnie większe niż u pozostałych odmian - czerwone, aromatyczne, bardzo smaczne.

   Frigo - jest to technologia produkcji sadzonek truskawek. Truskawki Frigo - czyli sadzonki w stanie bezlistnym przechowywane w chłodni, gdzie były przetrzymywane od momentu ich wykopania (kopanie odbywa się pod koniec jesieni lub na początku zimy, tuż po zakończeniu okresu wegetacji). Sadzonki, będące w stanie uśpienia przewożone są do sortowni, tam są czyszczone ze starych, pożółkłych liści, sortowane wg. średnicy (nadawana jest klasa -A+, A, B, B-...), zabezpieczane chemicznie przed szarą pleśnią i pakowane do skrzynek, a następnie są magazynowane w specjalnych komorach  w temperaturze – 1,5°C do – 3°C aż do momentu wysyłki (często nawet ponad pół roku). Sadzonki przechowywane w takich warunkach, po ich wyjęciu z chłodni i posadzeniu do gleby rosną szybko i po ok. 5-6 tygodniach wydają pierwsze owoce - ok. 40-60% normatywnego zbioru.

   Technologia Frigo daje producentom truskawek możliwość sterowania okresem dojrzewania owoców, dodatkowo owocują już w pierwszym roku po posadzeniu.

   Stymulowanie okresem dojrzewania np.: jeżeli producent zaplanuje początek owocowania truskawek np. na początku lipca, powinien posadzić sadzonki Frigo (odmiana jest obojętna) w drugiej połowie maja , tzn. ok. 5-6 tyg. wcześniej. Pamiętajmy, że tryskawki już w kolejnym roku owocują zgodnie z terminem danej odmiany. 

   T 4-004

   Specyficzne kody

   Nowy produkt

   Galeria użytkowników

   funkcja tylko dla zalogowanych użytkowników kliknij tutaj aby zalogować się

   Brak zdjęć

   Brak recenzji klientów w tej chwili

   Napisz recenzję
   Truskawka Pnąca Nowość

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

   Truskawka Pnąca Nowość
   1,73 zł
   Brutto
   Zasady zwrotu:14