HYDROŻEL - 10 kg
  • -5%
274,08 zł-5%288,51 zł
Nawóż Pod Trawniki 10kg
  • -5%
123,41 zł-5%129,90 zł
Nawóż Pod Trawniki 5kg
  • -10%
67,41 zł-10%74,90 zł
OBORNIK GRANULOWANY BYDLĘCY - 10L
  • -5%
55,96 zł-5%58,90 zł
LILIA Azjatycka Yellow County 16-024
  • -50%
  • Nowy
25,07 zł-50%50,14 zł
Irysy cebulki kwiatowe - sprzedaż wysyłkowa | Szkółka roślin Flowers Polska

Irysy

Irys jest jednym z najpopularniejszych kwiatów hodowanych w Polsce. W warunkach naturalnych kosaćce rosną na terenie północnych obszarów umiarkowanych. Są bylinami, których odmian jest niezliczona ilość, dlatego ceni się ją tak bardzo. Powstały w wyniku pomieszania osobników różnych gatunków. Liczba kolorów oraz kształtów tego kwiatu jest olbrzymia. Kwiaty najczęściej są zbudowane z sześciu płatków, które zaginają się w połowie do góry, a w połowie są spuszczone do dołu.

Mówi się, że mają bródkę. Na jednym pędzie znajduje się kilka pąków. Oprócz wyglądu różnią się, także warunkami uprawy. Ich wysokość jest bardzo zróżnicowana i wynosi od 20 do 130cm. Ich liście są bardzo dekoracyjne oraz utrzymują się bardzo długo, dlatego dekorują ogród przez cały rok. Kwiaty irys mają wiele pięknych i intensywnych kolorów. Najczęściej są dwubarwne i bardzo czyste.

Irysy to kwiaty, które wyjątkowo często można spotkać w wielu przydomowych ogrodach. Są to piękne i charakterystyczne rośliny. Bardzo popularną i często wybieraną odmianą są cebulki irysa syberyjskiego. Jednak wariantów jest o wiele więcej, a każdy z nich wyróżnia się wyjątkowym wyglądem. Dlaczego warto kupić cebulki irysów? Czy uprawa tych kwiatów jest wymagająca? Zapraszamy do zapoznania się z ich charakterystyką oraz naszą ofertą!

Cechy charakterystyczne irysów

Jak już wspomnieliśmy, istnieje wiele odmian tych fantastycznych kwiatów. Często w ogródkach można spotkać irys syberyjski. Cebulki tej popularnej odmiany oczywiście dostępne są w naszym sklepie internetowym. Tym, co je wyróżnia, jest przede wszystkim fakt, że roślina jest wieloletnia oraz osiąga wysokość około 90 cm. Jej okres kwitnienia trwa od maja do czerwca lub od lipca do sierpnia. Cebulki irysów po rozwinięciu mają bardzo charakterystyczny, nasycony kolor. Irysy syberyjskie lubią wilgotną ziemię, jednak nie wolno podlewać ich zbyt często. Dogodne do ich wzrostu warunki to miejsca nasłonecznione lub znajdujące się w półcieniu. Sadząc cebulki irysówzawsze należy zadbać o odpowiedni grunt. Roślina najlepiej wzrasta bowiem w żyznej i próchniczej ziemi. Warto zakupić te wspaniałe kwiaty, ponieważ posiadają przepiękne ulistnienie, które udekoruje każdy ogród. Irysy fantastycznie prezentują się w każdej przestrzeni, w związku z czym jest to doskonały sposób na zagospodarowanie przydomowego ogrodu.

Cebulki irysów - Co wyróżnia naszą ofertę?

Od ponad dwudziestu lat jesteśmy związani z branżą ogrodniczą. Przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie, rozległą wiedzę oraz nieustannie poszerzamy zakres usług. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, w związku z tym oferujemy wygodną, szybką i w pełni bezpieczną sprzedaż wysyłkową irysów. Dzięki temu nasze rośliny mogą dotrzeć do wielu miejsc na terenie kraju. Proponujemy nie tylko cebulki kwiatowe irysów, ale również wielu innych roślin jak malwy, funkie lub mieczyki. To nadal nie wszystko, co znajduje się w naszej ofercie. Specjalizujemy się również w projektowaniu ogrodów i proponujemy usługę pielęgnacji drzew. W przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu. Udzielimy wyczerpujących odpowiedzi związanych z pielęgnacją cebulek kwiatowych irysów czy sprzedażą wysyłkową.

Zachęcamy do składania zamówień!

Błąd 404. Strony nie znaleziono

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz