PIWONIA CHIŃSKA White Cap 6-045
  • Nowy
56,30 zł
PIWONIA CHIŃSKA Victoire de la Marne 6-044
  • Nowy
18,66 zł
PIWONIA CHIŃSKA Sword Dance 6-043
  • Nowy
20,90 zł
PIWONIA CHIŃSKA Top Brass 6-042
  • Nowy
18,66 zł
PIWONIA CHIŃSKA Sorbet 6-041
  • Nowy
18,90 zł

Flowers Polska Sklep Ogrodniczy z Tradycjami

Jesteśmy jedną z czołowych polskich firm zaopatrującą detalicznie polskie ogrody i firmy oraz punkty ogrodnicze w hurtowych ilościach w całej Polsce.

20 lat doświadczenia!

Firma FLOWERS Polska powstała w 2002 roku. Od tego czasu stworzyliśmy firmę z silną i stabilną pozycją na rynku krajowym. Nasze biuro i magazyny znajdują się w Wysocku Wielkim, w południowej części województwa wielkopolskiego. Gdzie znajduje się biuro i punkt odbioru przesyłek, do którego zapraszamy klientów Ostrowa Wielkopolskiego i okolic.

Zespół obsługujący sklep tworzą 4 osoby z którymi macie Państwo do czynienia podczas kontaktów z naszą firmą ,jest jeszcze kilka osób „niewidzialnych”. Jest to obsługa logistyki ,magazynu ,serwis techniczny, programiści, administracja oraz księgowość.

Wszyscy staramy się aby sklep Flowers-pl.pl stał się czołowym i najczęściej odwiedzanym ogrodniczym sklepem internetowym.

W roku 2003 rozpoczęliśmy sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem serwisu aukcyjnego Allegro, z biegiem czasu zyskaliśmy zaufanie marki w uznaniu wysokich wyników sprzedaży w serwisie, profesjonalnego podejścia do zawieranych transakcji oraz bardzo dobrej jakości obsługi klienta otrzymaliśmy certyfikat Super Sprzedawcy od Dyrektora generalnego portalu allegro pana Arjana Bakkera.

Bardzo szybki rozwój firmy nastąpił po roku 2014 poprzez powiększenie terenu szkółki oraz rozwój rynku polskiego i stale zwiększający się eksport. W 2020r ponownie powiększył się teren szkółki obecnie trwają prace związane z przygotowaniem tego terenu pod działalność szkółki. Zainwestowaliśmy też w specjalistyczne maszyny.Dzięki temu oraz pracy odpowiednio dobranego zespołu stale podnosi się jakość oferowanych przez nas roślin.

Od sezonu wiosennego 2022r oddajemy do państwa dyspozycji nowy odświeżony sklep internetowy mamy nadzieje ze zakupy będą jeszcze przyjemniejsze.

Firma Flowers polska jest wpisana do rejestru przedsiębiorców dokonujących obrót materiałem siewnym pod numerem 30/1717076

Posiadamy zaświadczenie wydane w 2022r przez Wielkopolski Wojewódzki Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa Adam Błochowiak które uprawnia naszą szkółkę po zaliczeniu egzaminów do wydawania paszportów roślin oraz umowy licencyjne na wymagane odmiany oferowane w sklepie.

Dziękujemy za zaufanie i wybór naszej firmy, mamy nadzieję, że zakupione u nas rośliny będą cieszyć oko i umilać państwu czas spędzany w ogrodzie.

Szkółkarstwo traktujemy nie tylko jako pracę, ale przede wszystkim pasję.

Pozdrawiamy Grupa Flowers Polska