HYDROŻEL - 10 kg
  • -5%
274,08 zł-5%288,51 zł
Nawóż Pod Trawniki 10kg
  • -5%
123,41 zł-5%129,90 zł
Nawóż Pod Trawniki 5kg
  • -10%
67,41 zł-10%74,90 zł
OBORNIK GRANULOWANY BYDLĘCY - 10L
  • -5%
55,96 zł-5%58,90 zł
LILIA Azjatycka Yellow County 16-024
  • -50%
  • Nowy
25,07 zł-50%50,14 zł

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu projektowania, zakładania i pielęgnacji ogrodów przydomowych a także aranżacji terenów zieleni przy firmach.


Ogrody są naszą pasją, tworzymy je ze starannością i zaangażowaniem, szczególną uwagę przywiązując do ich estetyki i funkcjonalności. W trosce o jakość naszych usług korzystamy z profesjonalnego sprzętu oraz współpracujemy z renomowanymi gospodarstwami szkółkarskimi.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy, stworzony przez nas ogród, był niepowtarzalny, dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań, by mógł cieszyć swym pięknem przez wiele lat.

Stawiamy na profesjonalizm, uczciwość i rzetelność.

Działamy głównie na terenie Ostrowa wielkopolskiego i okolic woj. wielkopolskiego.

Zapraszamy do współpracy oraz do zapoznania się z naszą ofertą, realizacjami, oraz projektami ogrodów, chętnie służymy pomocą, oferując naszą wiedzę i doświadczenie.

Projekt jest pierwszym i najważniejszym etapem zakładania pięknego i funkcjonalnego ogrodu, dlatego powinien być dobrze przemyślany, dostosowany do wymagań domowników oraz dopasowany do otaczającego krajobrazu. Przed rozpoczęciem prac projektowych proponujemy niezobowiązujące spotkanie, na którym omawiamy z Klientami szczegóły dotyczące m.in.: preferencji stylu ogrodu czy ulubionych roślin.

Tworzymy efektowny krajobraz natury, dopasowany do indywidualnych preferencji naszych Zleceniodawców. Uwzględniamy wielkość zasobów finansów oraz czasu, jakie mogą nasi Klienci poświęcić na utrzymanie i pielęgnację terenów zielonych.