Wyszukiwarkabestseller

Jak kupować?product

Jak kupować w sklepie internetowym www.Flowers-pl.pl


Zamówienia można składać za pośrednictwem:

-Koszyka sklepu internetowego

-Telefonicznie

-Osobiście w siedzibie naszej firmy

Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9-00 do 16-00


1. Osoba fizyczna składająca zamówienie musi posiadać pełną zdolność do czynności prawnych.
2. Składając zamówienie Kupujący zobowiązany jest do podania zgodnie z prawdą w formularzu zamówienia swoich danych osobowych i innych informacji niezbędnych do zawarcia umowy.
3. W ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia potwierdzimy mailem jego przyjęcie.
4.Złożone przez Państwa zamówienia realizowane są natychmiast po dokonaniu wpłaty. W przypadku chwilowego braku towaru termin może ulec wydłużeniu do 14 dni,o czym niezwłocznie po otrzymaniu zamówienia zostaną Państwo poinformowani drogą elektroniczną lub telefonicznie.
5. W przypadku złożenia zmówienia na towary o różnym czasie realizacji, przesyłka zostaje wysłana do Kupującego po skompletowaniu wszystkich zamówionych towarów tj. po upływie czasu najdłuższego z podanych(tj. 14 dni), chyba że Kupujący wyrazi chęć odbioru poszczególnych artykułów w innej kolejności. W takim przypadku Kupujący powinien poinformować o tym fakcie www.Flowers-pl.pl przesyłając swoje dyspozycje na e-mail: sklep@flowers-pl.pl
6. Ceny podane w ofercie sklepowej są wyrażone w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
Podane ceny nie zawierają kosztów przesłania zamówionych towarów.
7. Dokumentem potwierdzającym zawarcie, pomiędzy stronami, umowy oraz podstawą ewentualnych roszczeń stron wynikających z przepisów prawa, jest paragon/Faktura VAT wystawiony (-a) przez Sprzedającego - Firmę Flowers Polska, a dostarczona Kupującemu wraz z zakupionym towarem.
8. Podstawową formą składania zamówień na towary znajdujące się w naszej ofercie jest strona www.Flowers-pl.pl a w wyjątkowych przypadkach zamówienie telefoniczne 730-72-72-72

Flowers Polska © 2014
created by mobime studio