PIWONIA CHIŃSKA White Cap 6-045
 • Nowy
56,30 zł
PIWONIA CHIŃSKA Victoire de la Marne 6-044
 • Nowy
18,66 zł
PIWONIA CHIŃSKA Sword Dance 6-043
 • Nowy
20,90 zł
PIWONIA CHIŃSKA Top Brass 6-042
 • Nowy
18,66 zł
PIWONIA CHIŃSKA Sorbet 6-041
 • Nowy
18,90 zł

Jak kupować w sklepie internetowym www.Flowers-pl.pl

Zamówienia można składać za pośrednictwem:

 • Koszyka sklepu internetowego
 • Telefonicznie
 • Osobiście w siedzibie naszej firmy


Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9-00 do 16-00

 1. Osoba fizyczna składająca zamówienie musi posiadać pełną zdolność do czynności prawnych.
 2. Składając zamówienie Kupujący zobowiązany jest do podania zgodnie z prawdą w formularzu zamówienia swoich danych osobowych i innych informacji niezbędnych do zawarcia umowy.
 3. W ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia potwierdzimy mailem jego przyjęcie.
 4. Złożone przez Państwa zamówienia realizowane są natychmiast po dokonaniu wpłaty. W przypadku chwilowego braku towaru termin może ulec wydłużeniu do 14 dni,o czym niezwłocznie po otrzymaniu zamówienia zostaną Państwo poinformowani drogą elektroniczną lub telefonicznie.
 5. W przypadku złożenia zmówienia na towary o różnym czasie realizacji, przesyłka zostaje wysłana do Kupującego po skompletowaniu wszystkich zamówionych towarów tj. po upływie czasu najdłuższego z podanych(tj. 14 dni), chyba że Kupujący wyrazi chęć odbioru poszczególnych artykułów w innej kolejności. W takim przypadku Kupujący powinien poinformować o tym fakcie www.Flowers-pl.pl przesyłając swoje dyspozycje na e-mail: sklep@flowers-pl.pl
 6. Ceny podane w ofercie sklepowej są wyrażone w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 7. Podane ceny nie zawierają kosztów przesłania zamówionych towarów.
 8. Dokumentem potwierdzającym zawarcie, pomiędzy stronami, umowy oraz podstawą ewentualnych roszczeń stron wynikających z przepisów prawa, jest paragon/Faktura VAT wystawiony (-a) przez Sprzedającego - Firmę Flowers Polska, a dostarczona Kupującemu wraz z zakupionym towarem.
 9. Podstawową formą składania zamówień na towary znajdujące się w naszej ofercie jest strona www.Flowers-pl.pl a w wyjątkowych przypadkach zamówienie telefoniczne 730-72-72-72