HYDROŻEL - 10 kg
  • -5%
274,08 zł-5%288,51 zł
Nawóż Pod Trawniki 10kg
  • -5%
123,41 zł-5%129,90 zł
Nawóż Pod Trawniki 5kg
  • -10%
67,41 zł-10%74,90 zł
OBORNIK GRANULOWANY BYDLĘCY - 10L
  • -5%
55,96 zł-5%58,90 zł
LILIA Azjatycka Yellow County 16-024
  • -50%
  • Nowy
25,07 zł-50%50,14 zł
Jeżówki - Internetowy sklep ogrodniczy

Jeżówki

Jeśli chcesz urozmaicić swój zieleniec, znajdź w nim miejsce na sadzonki jeżówki. Okazałe kwiaty, wyglądające jak miniaturowe słoneczniczki, stanowią o niezaprzeczalnym uroku prezentowanego gatunku. Ta prosta w uprawie roślina wieloletnia kwitnie wytrwale przez niemal całe lato, a intensywny kolor i atrakcyjny kształt jej kwiatów nadają rabacie sielski klimat. W naszym sklepie internetowym czeka na Ciebie szeroki asortyment cebulek jeżówki najbardziej dekoracyjnych odmian. Zachwyć się bogactwem jej pogodnych, ciepłych barw, które mogą upiększyć także i Twój ogród!

Miłośnicy klasyki polubią jeżówkę białą White Swann, uniwersalną w swoich zastosowaniach. Wzrok gości Twojego zieleńca przyciągną z miejsca jeżówka purpurowa Echinacea oraz jeżówka czerwona Red Magnus. Wymagającym z pewnością spodobają się z kolei amarantowo-zielona odmiana Green Envy i jeżówka pełna Double Decker, której środki kwiatowe są ozdobione okazałymi pióropuszami różowych płatków!

Projektując przydomowy ogród, warto postawić na różnorodne kwiaty, dzięki którym można stworzyć wyjątkowe i piękne miejsce, w którym każdy chętnie będzie chciał spędzać czas. Jeżówka żółta to roślina, która swoim wyglądem przypomina słonecznik, dzięki czemu stanowi fantastyczną dekorację rabat. Kwiaty przepięknie prezentują się w grupie, w związku z tym warto zakupić wiele różnokolorowych cebulek. W ofercie Flowers Polska dostępne są dekoracyjne odmiany jeżówek żółtych, białych czy fioletowych.

Piękna roślina do każdego ogrodu

Kwiaty jeżówki stanowią doskonałe uzupełnienie ogrodów naturalistycznych. Ich ogromną zaletą jest fakt, że są miododajne, dzięki czemu w ogrodzie mogą pojawić się pszczoły oraz kolorowe motyle. Sadzenie cebulki jeżówki jest bardzo proste, a sama uprawa – niewymagającą. Dodatkowo kwiaty nie są podatne na choroby oraz są rzadko atakowane przez szkodniki. Roślina zdecydowanie najlepiej czuje się w pełnym słońcu, w związku z czym podczas nasadzeń warto wybrać miejsce, do którego możliwie długo pozostaje niezacienione. Bardzo ważna jest również gleba, która powinna być żyzna, wilgotna oraz przepuszczalna.

W ofercie firmy Flowers Polska można znaleźć wiele odmian kwiatów jeżówki, które sprawdzą się zarówno w dużych, jak i mniejszych, przydomowych ogródkach. W pełni rozwiniętą rośliną można przyciąć i wstawić do wazonu, dzięki czemu wnętrze domu nie tylko zyska naturalną ozdobę, ale również wypełnione zostanie pięknym zapachem.

Co wyróżnia ofertę Flowers Polska?

Firma Flowers Polska to szkółka zajmująca się hodowlą roślin ogrodowych od wielu lat. W związku z tym decydując się na skorzystanie z dostępnej oferty i zakup cebulek jeżówki można być pewnym, że otrzyma się produkt wysokiej jakości, z którego wyrośnie zdrowy kwiat. W portfolio można także znaleźć wiele innych roślin, takich jak dalie, malwy, irysy czy orliki. Oprócz tego w ofercie dostępny jest szereg różnego rodzaju usług, między innymi projektowania ogrodów oraz pielęgnacji drzew.

Warto także wspomnieć, że firma Flowers Polska oferuje sprzedaż wysyłkową, jeżówki zostaną dostarczone pod wskazany adres na terenie całego kraju.

Błąd 404. Strony nie znaleziono

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz