HYDROŻEL - 10 kg
  • -5%
274,08 zł-5%288,51 zł
Nawóż Pod Trawniki 10kg
  • -5%
65,80 zł-5%69,26 zł
OBORNIK GRANULOWANY BYDLĘCY - 10L
  • -5%
55,96 zł-5%58,90 zł
Nawóż Pod Trawniki 5kg
  • -10%
38,80 zł-10%43,11 zł
OBORNIK GRANULOWANY BYDLĘCY - 10L
  • -10%
34,11 zł-10%37,90 zł
Piwonie cebulki kwiatowe - sprzedaż wysyłkowa | Szkółka roślin Flowers Polska

Piwonie

Piwonia to przepiękna roślina o okazałych kwiatach i silnym, różanym zapachu. Kłącza piwonii posadzone na jednogatunkowych rabatach to gwarancja wspaniałego widoku późną wiosną. Znakomicie wyglądają na trawnikach lub otwartych przestrzeniach, które podkreślają ich urodę. Ścięte w czasie pękania pędów, będą zdobić wnętrza domu nawet do dziesięciu dni.

Na pierwszy rzut oka uprawa tych roślin może się wydawać skomplikowana i pracochłonna, jednakże efekty, jakie pojawiają się późną wiosną, mogą zachwycić nawet największego sceptyka.

Kupując te popularne rośliny, warto zwrócić uwagę na jakość. Oferowane przez nas sadzonki piwonii to gwarancja długowieczności i obfitego kwitnienia. Posiadamy szeroki wybór kwiatów o różnej barwie, wielkości i budowie. Gwarantujemy łatwy zakup wybranych produktów oraz krótki czas oczekiwania na przesyłkę. Przed posadzeniem piwonii warto zapoznać się z instrukcją, którą załączamy do rośliny. Znajomość wymagań oraz cech charakterystycznych pozwoli nabyć kłącza piwonii odpowiedniej wielkości. W ten sposób każdy okaz obędzie miał zapewnioną właściwą przestrzeń w ogrodzie.

Piękne, kolorowe są ozdobą ogrodów i dodają im przyjaznego charakteru. Rośliny o intensywnym zapachu i subtelnym wyglądzie często wymagają dużego zaangażowania w ich uprawę, jednak praca przy nich niezwykle satysfakcjonujący efekt. Doskonałym przykładem takich gatunków jest piwonia – chińska, krzewiasta lub lekarska. Starannie wyselekcjonowane cebulki kwiatowe piwonii są dostępne w sprzedaży wysyłkowej sklepu Flowers Polska.

Piwonie cebulki — niezbędne w eleganckich ogrodach

Uroki tych roślin ogrodowych docenią przede wszystkim ogrodnicy, którzy kochają porządek i dbają o staranną kompozycję w zielonych przestrzeniach. Cebule kwiatowe piwonii można wykorzystać do stworzenia jednolitego klombu, połączenia kilku gatunków chińskich o różnych kolorach lub niezwykle efektownej rabaty mieszanej. Świetnie prezentują się w towarzystwie lilii i róż, delikatnych niezapominajek czy lawendy. W sprzedaży wysyłkowej najlepiej zamówić je późną wiosną lub wczesną jesienią, aby zostały posadzone nie później, niż 6 tygodni przed pierwszymi przymrozkami.

Uprawa piwonii – co warto o niej wiedzieć?

Niezależnie od hodowanych gatunków, klomby i rabaty kwiatowe wymagają odpowiedniego zaplanowania, rozmieszczenia i pielęgnacji, aby utrzymały perfekcyjny wygląd. Wyboru miejsca, które umożliwi roślinom odpowiedni rozwój, należy dokonać jeszcze przed zakupem sadzonek lub zamówieniem ich w sprzedaży wysyłkowej. Piwonie źle znoszą przesadzanie, dlatego cebulki należy umieścić na stanowisku:

  • dobrze nasłonecznionym, które zapewni roślinom co najmniej sześć godzin bezpośredniej ekspozycji na słońce,
  • osłoniętym od wiatru, który mógłby połamać łodygi utrzymujące duże, ciężkie kwiaty,
  • oddalonym od dużych drzew i krzewów, z którymi roślina mogłaby konkurować o światło i składniki odżywcze,
  • z dobrze przepuszczalną, próchniczną glebą o neutralnym odczynie.

Flowers Polska jest miejscem idealnym na zamówienie cebulek piwonii chińskiej lub innych odmian kwiatowych. Sklep oferuje nie tylko szybką sprzedaż wysyłkową roślin, lecz także profesjonalne doradztwo w zakresie doboru najlepszych stanowisk.

Błąd 404. Strony nie znaleziono

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz