PIWONIA CHIŃSKA White Cap 6-045
  • Nowy
56,30 zł
PIWONIA CHIŃSKA Victoire de la Marne 6-044
  • Nowy
18,66 zł
PIWONIA CHIŃSKA Sword Dance 6-043
  • Nowy
20,90 zł
PIWONIA CHIŃSKA Top Brass 6-042
  • Nowy
18,66 zł
PIWONIA CHIŃSKA Sorbet 6-041
  • Nowy
18,90 zł

Zwroty towaru w przypadku odstąpienia od umowy na podstawie ustawy o prawach konsumenta przyjmujemy w terminie 14 dni od daty doręczenia przesyłki.
Z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, jednak tylko wtedy, gdy produkt znajduje się w oryginalnym i nienaruszonym pakowaniu, nie nosi śladów używania, ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwrócony towar należy zaopatrzyć w otrzymany wraz z nim dowód zakupu ( paragon lub f-vat ) z adnotacją o zwrocie towaru.
Gwarantujemy zwrot wartości produktu.

Pieniądze zwracamy tylko przelewem na wskazany nr rachunku bankowego.

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres

Flowers Polska
ul. Polna 63
63-400 Wysocko Wielkie


W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny

Tel 730 72 72 72 lub mailem: sklep@flowers-pl.pl

Do zwróconego towaru należy dołączyć dowód zakupu i adnotację powodu zwrotu towaru.
Wymienimy produkt na pełnowartościowy. Jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), zaoferujemy do wyboru inne dostępne w naszym sklepie produkty lub zwrócimy pieniądze.